Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Buhur - Tütsü

Ateşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinden üretilen buhur tütsüsü hoş bir koku yayıyor. Günlük ağacı dünyada sadece Marmaris ve Fethiye ile, bazı Afrika ülkelerinde ve Kanada’da yetişiyor.

                                                                                     ..
12,00TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 100 GRAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinde..
10,00TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 250 GRAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinde..
20,00TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 500 GRAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinde..
35,00TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 1 KGBuhur Nedir ? Ateşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Buhur Nerede Bulunur ? Buhur Nerede Yetişir ? Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osm..
65,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)