Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kabuk Buhur

Kabuk Buhur Tütsü Ürünümüzü Güvenle siglayag.com üzerinden alabilirsiniz.

SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 100 GRAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinde..
9,90TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 250 GRAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinde..
19,90TL
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 1 KGBuhur Nedir ? Ateşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Buhur Nerede Bulunur ? Buhur Nerede Yetişir ? Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osm..
54,90TL
Buhur - Tütsü 5 KG - Toptan Buhur
Yeni Ürün
SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 5 KGAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövdesinden ..
165,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)