Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Sığla Yağı'na hoşgeldiniz!

siglayag.com. geçmişi 2010 yılına dayanan bir firmadır.  2013 yılında e-ticaret, 2018 yılında medya, reklam ajansı, 2019 yılında market ve profesyonel temizlik hizmetleri alanlarında faaliyetlerine başlamış ve 2020 yılı Ocak ayında daha büyük adımlar atmak için yönetim değişikliğine gidilerek yeniden yapılandırılmıştır. Fatma Betül Kafadar'ın sahip olduğu siglayag.com müşterilerine "Gülümseten Alışveriş Sözü" veren  anne elinin değdiği Muğla'dan hizmet veren "Kadın Girişimci" firmasıdır. 

"GÜLÜMSETEN ALIŞVERİŞ SÖZÜ" NEDİR ? 

Hiçbir e-ticaret firması yapılan alışverişlerde kesinlikle sorun yaşanmayacak sözü veremez. Çünkü yapılan her alışverişte, ödeme yaptığınız kredi kartının bağlı olduğu bankadan, ürünün üreticisine, size ürünü getiren kargoya kadar birçok ayrı firma hizmet vermektedir. Bunlarda hiçbir sorun çıkmayacak demesi neredeyse imkansızdır. Önemli olan yaşanacak sorunlarda alışveriş yaptığınız firmanın sorunları çözümlemesidir.

siglayag.com olarak en büyük özelliğimiz %100 müşteri hedefimiz doğrultusunda, yaşanacak her sorunda çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Biz buna "Gülümseten Alışveriş" diyoruz. siglayag.com büyümesini müşterilerine "Gülümseten Alışverişler" sunmak hedefine bağlamıştır. Bizimle iletişime geçmeniz ile sorunlar üzerinde titizlikle durmaktayız. Tüm alışveriş zorluklarını ortadan kaldırıyoruz.

 EGE'den Sevgilerle..

AKARCA MAH. 893 (AKR) SK. 17/2 FETHİYE/MUĞLA

0 252 275 0919 - 0551 083 7700

destek@siglayag.com