Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Muğla Arı Ürünleri

Bal arılarının, bir aracı böceğin salgısını kullanarak ürettiği özel bir baldır.  Çam balı; Ege ve Akdeniz bölgelerinde, özellikle Muğla ilimizdeki el değmemiş ulu çam ormanlarımızın balıdır. Arı Ürünlerini güvenle sitemizden alabilirsiniz

Ege’nin Yörük Diyarlarında Sizin İçin Hazırlattığımız Arı Poleni 100 GREGE'den Katkısız Yörük Diyarlarındaki arılardan elde edilmektedir.  Katkısız olarak hiçbir katkı maddesi içermez. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan Arı Poleni - EGE'den Katkısız şeklindeki rengine, kokusuna hayran kalacaksı..
15,00TL
Doğal Propolis 225 GR  Propolis, arılar tarafından kovanlarını dışarıdan gelen hastalık ve diğer tehlikelere karşı korumak için değişik bitki özlerinden toplayıp, kovanın bir üründür. Yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Balarısı yaşadığı kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer..
65,00TL
Süzme Çam Balı 225 GR - EGE'den Katkısız Süzme Çam Balı 225 GR - EGE'den Katkısız
Yeni Ürün
Ege’nin Yörük Diyarlarında Sizin İçin Hazırlattığımız Çam Balı 225 GR - EGE'den KatkısızEGE Bölgesi'nde Muğla çam ormanlarından derlenmiştir. Ham, filtre edilmemiş ve pastörize edilmemiştir. Muğla Türkiye'nin çam balı ihtiyacının yüzde 90'nını karşılar. Muğla Balı, fenolik bileşikler ve antiok..
12,90TL
Ege’nin Yörük Diyarlarında Sizin İçin Hazırlattığımız Çam Balı 850 GR - EGE'den KatkısızEGE Bölgesi'nde Muğla çam ormanlarından derlenmiştir. Ham, filtre edilmemiş ve pastörize edilmemiştir. Muğla Türkiye'nin çam balı ihtiyacının yüzde 90'nını karşılar. Muğla Balı, fenolik bileşikler ve antiok..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)