Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sığla Kremi

Sığla Yağı, Sığla (Günlük) Ağacı diye bilinen ve Muğla'da yaygın olarak bulunan Sığla Ağaçlarının Gövdesine Tekniğine Uygun Şekilde Açılan Yaralardan Elde Edilen Balzamın Kaynatılması ve Preslenmesi Sonucu Elde Edilen Ve Geleneksel Olarak Yaygın Bir Şekilde Kullanılan Bir Üründür. 10 yıl önce internette sığla yağının ilk satışını yapan firma olarak sığla kremini bizden güvenle alabilirsiniz.

 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Sığla Yağı Kremi 100 ML(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/1401/0122..
85,00TL
Muğla Sığla Yağı Kremi 150 ML
Ücretsiz Kargo
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Sığla Yağı Kremi 150 ML(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/1401/0122..
150,00TL
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Sığla Yağı Kremi 50 ML(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/1401/01220..
45,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)