Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sığla Sakızı Akgünlük

Piyasada Akamber akgünlük şeklinde sürekli reklamlar yapılan ürün sığla ağaçlarından elde edilen sığla (Günlük) sakızıdır. Sığla sakızı da Muğla'daki sığla ağaçlarından elde edilmektedir. Reklamlarla satışı yapılan ürünler ucuz olması nedeniyle hindistan veya çin'den getirilmekte ve sığla sakızı (günlük sakızı) ismi yerine akgünlük gibi isimler ön plana çıkarılarak yurt dışında yetiştiği izlenimi verilmektedir. Akgünlük'ün sığla ağaçlarından elde edildiğini başka kaynaklardan da araştırabilirsiniz. çin veya hindistan'daki ucuz ürünü değil, ülkemizin ürününü tercih edeceğinizi umuyoruz.

Sığla Sakızı (Ak Günlük) 1 KG
Ücretsiz Kargo
 AKGÜNLÜK - KARAGÜNLÜK - SIĞLA SAKIZI - GÜNLÜK SAKIZI 1 KG ÖZELLİKLERİ Latince Adı: Liquidambar Orientalis dir. Akgünlük - Karagünlük - sığla sakızı, günlük akması, günlük sakızı gibi isimlerle bilinir. 15 -20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaçtır. günlük ağacının..
150,00TL
  AKGÜNLÜK - KARAGÜNLÜK - SIĞLA SAKIZI - GÜNLÜK SAKIZI 100 grÖZELLİKLERİ Latince Adı: Liquidambar Orientalis dir. Akgünlük - Karagünlük - sığla sakızı, günlük akması, günlük sakızı gibi isimlerle bilinir. 15 -20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaçtır. günlük ağacın..
19,90TL
 AKGÜNLÜK - KARAGÜNLÜK - SIĞLA SAKIZI - GÜNLÜK SAKIZI 250 grÖZELLİKLERİ Latince Adı: Liquidambar Orientalis dir. Akgünlük - Karagünlük - sığla sakızı, günlük akması, günlük sakızı gibi isimlerle bilinir. 15 -20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaçtır. günlük ağacının ana..
42,00TL
 AKGÜNLÜK - KARAGÜNLÜK - SIĞLA SAKIZI - GÜNLÜK SAKIZI 500 grÖZELLİKLERİ Latince Adı: Liquidambar Orientalis dir. Akgünlük - Karagünlük - sığla sakızı, günlük akması, günlük sakızı gibi isimlerle bilinir. 15 -20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaçtır. günlük ağacının ana..
85,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)