Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Toptan Ürünler

Toptan Ürünlerimiz

 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Toptan Sığla Yağı 1KGSığla Yağı'nı toptan olarak sitemizden alabilirsiniz. 10 yıldır satışını gerçekleştiren Muğla firması olarak size gerçek toptan sığla yağı sunuyoruz. Gerçek toptan sığla yağı daha ekonomik olacaktır. Sürekli çalıştığımız müşteriler..
750,00TL
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Toptan Sığla Yağı toptan 3 KGSığla Yağı'nı toptan olarak alabilirsiniz. 10 yıldır satışını gerçekleştiren Muğla firması olarak size gerçek toptan sığla yağı sunuyoruz. Gerçek toptan sığla yağı daha ekonomik olacaktır. Sürekli çalıştığımız müşterilerimi..
2.200,00TL
Muğla Toptan Sığla Yağı 5 KG
Yeni Ürün
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Toptan Sığla Yağı toptan 5 KGSığla Yağı'nı toptan olarak alabilirsiniz. 10 yıldır satışını gerçekleştiren Muğla firması olarak size gerçek toptan sığla yağı sunuyoruz. Gerçek toptan sığla yağı daha ekonomik olacaktır. Sürekli çalıştığımız müşterilerimi..
3.500,00TL
Sığla Sakızı (Ak Günlük) 3 KG - toptan
Yeni Ürün
 AKGÜNLÜK - KARAGÜNLÜK - SIĞLA SAKIZI - GÜNLÜK SAKIZI 3 KG ÖZELLİKLERİ Latince Adı: Liquidambar Orientalis dir. Akgünlük - Karagünlük - sığla sakızı, günlük akması, günlük sakızı gibi isimlerle bilinir. 15 -20 metre yüksekliğinde, çınar görünümlü bir ağaçtır. günlük ağacının..
400,00TL
Buhur - Tütsü 5 KG - Toptan
Yeni Ürün
TOPTAN SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 1 KGAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövde..
175,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)