Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Toptan Ürünler

Toptan Ürünlerimiz

 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde MuğlaToptan Sığla Yağı 1KG(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/1401/012201(..
645,00TL
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Toptan Sığla Yağı toptan 3 KG(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/140..
1.800,00TL
Muğla Sığla Yağı 5 KG
Yeni Ürün
 Yüzyıllardır Bİlindiği Şekilde Muğla Toptan Sığla Yağı toptan 5 KG(Aşağıdaki bilgiler Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yapılan araştırma sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen ve Mühendislik Bilimleri Dergisinde yer almıştır. Yazının tamamına https://fenbildergi.aku.edu.tr/140..
2.750,00TL
Sığla Sakızı (Ak Günlük) 3 KG - toptan
Yeni Ürün
TOPTAN AKGÜNLÜK (SIĞLA SAKIZI) 3 KGDoğal Muğla'daki Sığla Ağaçlarından Akgünlük ürünümüz, sığla ağaçlarından elde edilen sığla (günlük) sakızıdır. Sığla sakızı da ülkemizde Muğla'da yetişen sığla ağaçlarından elde edilmektedir. Hindistan veya Çin'den getirilmemiştir . Sığla sakızı (akgünlük) ülkem..
237,00TL
Buhur - Tütsü 5 KG - Toptan
Yeni Ürün
TOPTAN SIĞLA AĞACI KABUĞU (BUHUR – TÜTSÜ) 1 KGAteşe atılmak veya özel bir kap içinde yakılmak suretiyle güzel kokulu dumanından faydalanılan maddedir. Sığla Ağacı kabuklarından elde edilir. Hz. Muhammed’in de çok sevdiği bir koku olan buhur, Osmanlı saraylarında da bulunuyordu. Günlük ağacı gövde..
175,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)